.. 

English learning

Język angielski w Jarosławiu - lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Winter

Winter
It's time to enjoy winter sports such as sledding, skiing, snowboarding and skating. Winter sports are lots of fun everybody knows it. Here is a piece of advice how to play safely.

Sledding

Zipping down a hill can be a great time as long as you are sledding safely . Wear gloves or mittens and boots while you're on the sled  because in addition to keeping you warm they can help prevent you from injuring your hands and feet . Whether you're on the sled by yourself or with friends, you always want to be sitting up, not lying down. Lying flat puts your body at greater risk for injuries if you lose control and flip out.

 Skiing   Snowboarding

 Before you hit the slopes to ski or snowboard make sure you have the right equipment, not too big not too small. Helmets and goggles are a must . The first ones protect your heads, the second ones your eyes from bright sunlight. Skiing and snowboarding can be a little like driving a car. You have to learn how to share a road or the trail. It means watching out for others to avoid collisions, so keep your eye to the others snowboarders or skiers.

Skating

It's cool to glide across the ice but one rule is always the same o n l y  s k a t e o n approved ice.  Never try skating on ice that hasn't been approved, even for a second and just like with swimming, never skate alone. So ………. go out and enjoy the snow ……… Have fun …………


​Zima

Zima to okres gdy czerpiemy radość ze sportów zimowych takich jak saneczkarstwo , narciarstwo, jazda na desce i łyżwiarstwo. Sporty zimowe to przyjemność o której każdy wie. A oto rada jak bawić się bezpiecznie.

Saneczkarstwo

Śmiganie w dół może być świetną zabawą jeżeli uważasz jak jeździsz . Noś rękawice i ciepłe obuwie gdy jeździsz na sankach ponieważ nie tylko zapewniają ci ciepło ale również chronią twoje ręce i stopy przed zranieniem. Gdy zjeżdżasz na sankach sam lub z przyjacielem zawsze bądź w pozycji siedzącej nigdy leżącej. Leżąc narażasz się na zranienie jeżeli stracisz kontrolę lub spadniesz..

Narciarstwo i jazda na desce

Zanim wjedziesz na stok narciarski aby zjeżdżać na nartach lub na desce upewnij się ,że masz odpowiednio dopasowany sprzęt nie za mały i nie za duży . Kaski i gogle są konieczne . Kask chroni twoją głowę a okulary twoje oczy przed ostrym słońcem . Narciarstwo i jazda na desce to trochę tak jak jazda samochodem. Musisz się nauczyć jak poruszać się po drodze i po szlaku. Na drodze zwracasz uwagę na innych aby uniknąć kolizji podobnie na szlaku obserwujesz innych narciarzy i jeżdżących na desce .

Łyżwiarstwo

Jest miło ślizgać się po lodzie, ale jedna zasada jest zawsze taka sama. Ślizgaj się tylko w miejscach dozwolonych. Nigdy nie ślizgaj się w miejscach niedozwolonych nawet przez sekundę. Podobnie jak przy pływaniu – nigdy nie ślizgaj się sam. A więc to chyba wszystko ……… wyjdź z domu i ciesz się śniegiem........................ . Baw się dobrze. ...................

So this is ...............
Dear Grand...

Komentarze

 
Brak komentarzy
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
wtorek, 02, czerwiec 2020
MAŁGORZATA FOLTA
+48 730 107 633
skype:malgorzata.talkthetalk
www.angielski.naszjaroslaw.pl
malgorzatafolta@dh24.pl

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia